Parama asociacijai Moto LT

2% paramos formos FR0512 užpildymo pavyzdys

Tapk mūsų rėmėju

Didžiausia moto sporto problema – finansavimas. Jauni perspektyvūs sportininkai negali siekti aukštumų ir tobulėti, dėl lėšų stygiaus (techninis sportas brangus, lyginant su kitomis sporto šakomis). Už gautas lėšas padengsime bent dalį išlaidų ir taip pagerinsime sąlygas tobulėti kiekvienam iš klubo sportininkų.

Mes Jums siūlome:

 • Informacijos skleidimą medijoje (15min – Gazas.lt, Delfi straipsniuose iš varžybų, Facebook paskyroje).
 • Pagrindinę reklamą socialinėje erdvėje, periodiniuose žurnaluose, renginiuose ir t.t.
 • Dalyvavimą renginiuose, jų organizavimą (Enduro training camp, Kids ride zone, Enduro Karpatai, renginius įmonėms ir t.t.).
 • Produkto reklamą ir jos sklaidą medijoje, renginiuose, video klipo kūrimą, reportažus iš varžybų ir t.t.

Jūs taip pat galite prisidėti prie mūsų klubo rėmimo ir tuo pačiu prie Lietuvos motociklų sporto populiarinimo.

Parama:
Jūsų žinutė mums:

Taip pat galite skirti 1.2% paramą Moto Adventures RT bei tapti mūsų sekėju.

LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, kiekvienas gyventojas iki gegužės mėn. 1 d. Valstybinei Mokesčių inspekcijai gali nurodyti, kuriai visuomeninei organizacijai skiria dalį (iki 1.2 proc.) iš sumokamų gyventojų pajamų mokesčių ir tokiu būdu geranoriškai paremti visuomeninių organizacijų veiklą.

Jokie papildomi mokesčiai ar finansinė našta neužguls Jūsų pečių. Jei nenurodysite, kam norite pervesti minėtus 1.2 proc., pinigai tiesiog pasiliks bendrame valstybės biudžete. Mokesčius perveda ne asmuo, o Mokesčių inspekcija, todėl žmogui tereikia tik užpildyti nesudėtingą paramos formą FR 0512 v.4 ir kartu pateikti deklaruojant pajamas.

Prašymo skirti 1.2% gyventojų pajamų mokesčio formos FR0512(04) pateikimo būdai:

 1. Kompiuteriu užpildyti FR0512 v.4 formą (atsisiųsti elektroninę formos FR512 v.4 versiją) ir pateiktį ją per Elektroninio deklaravimo sistemą prisijungiant per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę.
 2. Užpildyti ir pateikti internetu per Elektroninio deklaravimo sistemą prisijungiant per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę. Prisijungus pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko). Pasirinkite formą „Pildyti portale". Iš pateikto formų / dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 1.2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą), užpildyti ir pateikti.

FR0512 v.4 formą pildykite atitinkamuose laukeliuose įrašydami šiuos duomenis:

 • 1 laukelyje – Jūsų asmens kodas.
 • 2 laukelyje – Jūsų telefonas (kodas ir numeris).
 • 3V laukelyje – Jūsų vardas.
 • 3P laukelyje – Jūsų pavardė.
 • 4 laukelyje – Jūsų adresas (miestas, gatvė, namo – buto numeris).
 • 5 laukelyje – mokestinis laikotarpis (įrašomi metai už kuriuos norima skirti parama).
 • 6S laukelį pažymėkite „X" ženklu.
 • E1 laukelyje – paramos gavėjo tipas – 2.
 • E2 laukelyje – paramos gavėjo kodas – 304959621.
 • E4 laukelyje – prašomas pervesti mokesčio dalies dydis – 1,2.
 • E5 laukelyje pasirinkite mokestinį laikotarpį iki kurio skiriate paramą Asociacija Moto LT. Jei norite, jog ir kitais metais jūsų sumokėti 1.2 proc. padėtų mums vykdyti veiklą, pasirinkite mokestinį laikotarpį iki 5 metų į priekį. Užpildžius šį laukelį sekančiais metais pildyti prašymo nebereikės – VMI pagal tokį prašymą paramą pervedinės už laikotarpius iki tų metų, kurie bus nurodyti prašyme.

Kilus klausimams skambinti mums +37061551975 arba rašyti molevicius@hotmail.com

Daugiau informacijos:

  Atsisiųsti elektroninę formos FR512 v.4 versiją
  Atsisiųsti pildymo instrukciją (MS Word)
  Atsisiųsti pildymo instrukciją (Adobe PDF)

VMI EDS formų sąrašas